تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متری/تک خوابه/آزادشهر پلاک یک

70متری/تک خوابه/آزادشهر پلاک یک

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
70
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬970٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬142٬000 تومان
طبقه
1
✨✨✨✨✨✨✨هوالرزاق✨✨✨✨✨✨✨

⁦◼️⁩دوست گرامی سلام مریم موالی هستم کارشناس تخصصی املاک و مستغلات

◼️⁩لطفا کد فایل را یاداشت کنید و در زمان تماس اعلام
نمایید
کد فایل⁦✏️⁩472

⁦⁩⁦امکانات داخلی واحد⁦◼️
✅کابینت mdf
✅کمد دیواری
✅هود،گاز
✅کولر ،پرده
✅کف سرامیک

⁦امکانات ساختمان⁦⁦◼️⁩
✅شخصی ساز دو طبقه 2واحدی
✅پارکینگ مشاع مشخص شده

◼️دسترسی منطقه ای⁦
✅دسترسی آسان به اماکن رفاهی و خرید

◾سند تک برگ
◾350در رهن مستاجر هست که از ثمن معامله کم میشه که شما با مبلغ 1/620واحد رو خریداری میکنید

⭕دوستان چت پاسخگو نیستم لطفا تماس بگیرید⭕

⁦◼️⁩آدرس ما
خیابان دانشگاه بلوار پرفسور خشنودی املاک بزرگ دیاکو