تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متری / خورجینی / آفتابگیر / امامیه

70متری / خورجینی / آفتابگیر / امامیه

2 هفته پیش در ولی‌عصر (امامیه)

متراژ
70
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,857,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
▪️با سلام احـترام▪️

مشخصات کلیدی :
⭕ موقعیت مکانی عالی نزدیک به چهارراه مخابرات
⭕ 70متر 2خواب متراژ مفید
⭕ خورجینی نورگیر و آفتابگیر
⭕ پارکینگ بدون مزاحمت
⭕ مشاعات تمیز و مرتب همسایه ها عالی
⭕ بهترین فرصت برای سرمایه گذاری
.
⚜خریداران محترم لطفا از سایر فایل ها در قسمت «پروفایل مشاور» دیدن فرمایید
⚜مجید لطیف هستم مشاور شما در منطقه با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان فایل(ملک)شما رو به فروش می رسانم
.
.