ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
70متری/شهرک سپهر/مناسب سرمایه گذاری
70متری/شهرک سپهر/مناسب سرمایه گذاری
1 سال پیش در کرج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬714٬000 تومان
_______ ⚜️ املاک آهیل ⚜️ ________
⚡️آپارتمان 70پتری
⚡️تک خوابه
⚡️کابینت mdf
⚡️گازرومیزی وهود
⚡️بالکن بزرگ
⚡️سرویس ایرانی فرنگی
⚡️جنوبی سمت خیابان
⚡️نقاشی شده
⚡️امکان رهن تا 500 میلیون
⚡️مشاعات تمیز
⚡️واقع در یکی دربهترین بلوک های شهرک سپهر
⚡️مناسب جهت سرمایه گذاری
⚡️جهت بازدید تماس بگیرید
⚜️مشاور امور ملکی شما : نیک منش⚜️
_______________________________________
آدرس دفتر:
گوهردشت،بلوار رستاخیز،بین9و10شرقی املاک اهیل
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت