تائید
فروش مسکونیآپارتمان71 متر تک خواب ( سردار شمال )

71 متر تک خواب ( سردار شمال )

1 سال پیش در تهران

متراژ
71
ساخت
1383
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬760٬000 تومان
طبقه
10
دسترسی عالی به اشرفی و نیایش و ستاری
طبقه 10 با ویو کوه و تراس دلباز
غرق نور
بدون خرج
سه لاین آسانسور و آسانسور باربر
قابلیت واگذاری رهن تا 800 تومن
واحد تخلیه و آماده واگذاری
نگهبانی و سرایداری 24 ساعته
واحد تخلیه و آماده واگذاری

تخفیف پای معامله

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید فقط تماس
تا 2 بامداد

کارشناس فروش و همراه شما ( موسوی )