تائید
فروش مسکونیآپارتمان71متر خوش نقشه / سالن بزرگ پرده خور و مربع

71متر خوش نقشه / سالن بزرگ پرده خور و مربع

1 سال پیش در تهران

متراژ
71
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬591٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⭐️ *هلدینگ بزرگ سام*⭐️

♦️ *با 2 شعبه و حدود 300 مشاور پیگیر خرید شما عزیزان هستیم*♦️

✅ 71 متر
✅ تکخواب
✅ 5 طبقه 2 واحدی

✅ بالکن

سال ساخت: 1393

آدرس : خیابان سوری / کوچه غلامی

مشاور امور ملکی : مهدی تبریزی
***********