تائید
فروش مسکونیآپارتمان71متر دو خواب نوساز

71متر دو خواب نوساز

1 سال پیش در تهران

متراژ
71
ساخت
1403
قیمت کل
5٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
74٬647٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
گروه مشاورین املاک ممتاز
آپارتمان نوساز 71متری
دو خواب
سازنده برند منطقه
به قیمت رسیده
کارشناس امور ملکی شاهرخ