تائید
فروش مسکونیآپارتمان71متر دوخواب / کم واحد / بلوار کمالی

71متر دوخواب / کم واحد / بلوار کمالی

2 سال پیش در تهران

متراژ
71
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
92٬253٬000 تومان
طبقه
2
بالکن
دارد
جنس کف
سنگ
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
71متر دوخواب استاندارد بزرگ

***********