تائید
فروش مسکونیآپارتمان71متر/دوخوابه/تکواحدی/فول امکانات/دامپزشکی

71متر/دوخوابه/تکواحدی/فول امکانات/دامپزشکی

1 سال پیش در تهران

متراژ
71
ساخت
1398
قیمت کل
4٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
69٬014٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
بنام خدا

☑️ فایل شخصی

■71 متر
■دو خوابه
■طبقه سوم
■سال ساخت 1398

سالن مربع و خوش چیدمان
پلان نقشه بی نظیر بدون یه سانت پرتی جفت اتاق خوابا تخت دونفره خور

کابینت و کانتر هایگلاس AFZ
دسترسی محلی به بازار آذربایجان
دسترسی عالی به مترو شادمان
مناسب برای سرمایه گذاری و زوج به یه دلیل :
قابلیت رهن 700 تومن تعهد تیم تخصصی ما قابلیت وام 960 تومن با تعهد کارگزاری املاک
بازدید آزاد

کارن هستم کارگزار امورملکی و حقوقی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهندس کارن هلدینگ سناتور

آژانس املاک بزرگ سناتور با 2شعبه فعال

املاک سناتور شما راشایسته بهترینها می داند