تائید
فروش مسکونیآپارتمان71متری // فول امکانات // بدون مشابه درمنطقه

71متری // فول امکانات // بدون مشابه درمنطقه

1 سال پیش در تهران

متراژ
71
ساخت
1399
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬929٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
. ⬅️مشاورین املاک بزرگ باستان➡️

مشاور و راهنما کننده شما در منطقه: ⚪حسین زاده⚪

⚜️بی نظیر در طراحی و نقشه و ساخت
⚜️بی نظیر و بدون مشابه از نظر لوکشین
⚜️تفاوت واقعی در ساخت و متریال در ساختمان
⚜️کم واحد و بدون دیوار مشترک
⚜️پذیرایی نور گیر عالی در روز
⚜️اتاق ها نور مستقیم و استاندار
⚜️آشپزخانه مدرن با طراحی بی نظیر در کابینت بندی
⚜️ملک 3کله و نور گیر از سه جهت مختلف
⚜️ویو عالی در شب با چشم انداز زیبا
⚜️همسایگانی عالی و بدون مستاجر در ساختمان
⚜️پارکینگ ها بدون مزاحم و پارکینگ مهمان
⚜️واحد تخلیه آماده سکونت
⚜️بدون هیچ گونه هزینه جزئی

✅قابل استفاده از رهن مستاجر تا سقف 700میلیون
✅قابل دریافت وام زوجین تا مبلغ نا محدود
✅ارائه تمامی خدمات در دریافت وام بدون هیچ مشکلی

✅از صفر تا صد(از امضا تا تحویل و سند) معامله با شما هستیم
⭕معامله فقط یک امضای طرفین نیست

⭕آماده پاسخگویی تمامی سوالات شما عزیزان
⭕24ساعته پاسخگو شما عزیزان هستیم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین باستان

✨️بهترین هدیه ما لبخند خانه دار شدن شماست✨️