تائید
فروش مسکونیآپارتمان72 متر دو خواب / خوش مالک اشتر / فول امکانات

72 متر دو خواب / خوش مالک اشتر / فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
72
ساخت
1395
قیمت کل
5٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
73٬472٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
72 متر دو خواب تکواحدی خوش امام خمینی

با تمامه امکانات:

✅پارکینگ اختصاصی

آسانسور انباری و بالکن

خوش نقشه سالن مربعی شکل وپرده خور

هردو خواب پنجره خوره با قابلیت تخت دو نفره

گذر پهنه کوچه

با دسترسی عالی به مترو رودکی و نواب

سند تک برگ آماده انتقال با قابلیت دریافت وام

✅قیمت با پارکینگ لحاظ شده است ✅

زیره قیمت منطقه

اسماعیلی

پاسارگاد