تائید
فروش مسکونیآپارتمان72 متری / خوش نقشه / سرتاسر نور / عکس ها برای شب

72 متری / خوش نقشه / سرتاسر نور / عکس ها برای شب

1 سال پیش در تهران

متراژ
72
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬190٬010٬010 تومان
قیمت هر متر
44٬305٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
2
کد898
✅ملک واقع در شاندیز سجادشمالی✅
☑️تماس بگیرید☑️

وام زوجین ، وام فردی برعهده ما (18روزه)
رهن ملک از 500تا600

⭐مزایای ملک⭐ ☑️تماس بگیرید☑️

نقدینگی شما با احتساب وام و رهن (1680)
کمد دیواره
طبقه سوم
آسانسور دار
مناسب سرمایه گذاری
دسترسی ها سجادشمالی ، شاندیز

فقط فروش مهّم نیست پسندیدن شما مهّمه

اکرامیان مشاور امین شما
با بیش از 970 فایل موجود در منطقه 17 :
فلاح ، شاندیز(سجادجنوبی و شمالی) ، جلیلی ، مقدم ، گلچین ، بلورسازی ، وصفنارد ، زهتابی ، زمزم