تائید
فروش مسکونیآپارتمان72متر 2خواب تک واحدی نما سنگ سلسبیل

72متر 2خواب تک واحدی نما سنگ سلسبیل

1 سال پیش در تهران

متراژ
72
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬388٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1

⛔پایین ترین قیمت ها را از ما بخواهید ⛔

⭐کد آگهی :89⭐
⭐72متر
⭐2خواب
⭐طبقه سوم
⭐17ساله
⭐تک واحدی
⭐گذر پهن و ماشین رو
⭐نورگیر عالی
⭐مشاعات تمیز
⭐بازسازی شده

⭐امکانات:انباری بالکن
✅قابلیت رهن600
⬅️قابلیت وام تا960
محدوده :سلسبیل

⬅️مشاوران حرفه ای املاک آلان از نگارش قرارداد تا تنظیم سند در دفترخانه همراه شما هستند ➡️

✅پاسخگویی 24ساعته ✅

‼️مشاوره رایگان و مفید در امور ملکی ‼️

کارشناس و مشاور شما در منطقه : امیر فولادی