تائید
فروش مسکونیآپارتمان72متر/بر خیابان جلیلی(فول دیزاین. پارکینگدار)

72متر/بر خیابان جلیلی(فول دیزاین. پارکینگدار)

2 سال پیش در تهران

متراژ
72
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬750٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق..........

اپارتمان شیک و مجلل بسیار به قیمت

اپارتمان 72متر 1خواب

4طبقه 2واحدی طبقه اول سندی

خوش نقشه بدون پرتی

سالن مربع و قابل چیدمان

صفر تا سد بازسازی شده

بدون یک سانت پرتی

بر اصلی خیابان

دارای پارکینگ سندی و انباری و بالکن

250 ملیون هزینه بازسازی شده

از دو طرف نورگیر عالی

آدرس : خیابان فلاح میدان جلیلی

قیمت:3100
200پارکینگ جدا