ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
72متر/بی نظیر/ویو ابدی/تآمین رویاهایتان
72متر/بی نظیر/ویو ابدی/تآمین رویاهایتان
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
72
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
7٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
106٬250٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
5
سلام و عرض ادب
72متر تکخوابه سالن بزرگ/ویو ابدی بدون مشرف➡️
سازه ای بی نهایت خوش نقشه بدون یکسانت پرتی
سال ساخت نود و پنج واقعی،لوکیشن بسیار عالی دسترسی ب مترو 3 دیقه ،اتوبان 5 دقیقه✅✅
با این قیمت تو سازمان برنامه 60 متری ام نمیدن❗
ساختمان بسیار مرتب با سرایداری و نگهبانی مقیم✔
✅سالن،اتاق خواب،اشپزخونه خطی رو ب نما ،بدون مشرف ،غرق در نور و نقشه،پلان مهندسی✅
فقط با یک بازدید ،مطمعن باشید پسند میکنید✔
شایان
املاک بارمان
با من تماس بگیر ،واحد لوکس زیاد دارم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت