تائید
فروش مسکونیآپارتمان72متر -تک واحدی سالن مشابه 90 متری (سرسبز)

72متر -تک واحدی سالن مشابه 90 متری (سرسبز)

16 ساعت پیش در نارمک

متراژ
72
ساخت
1382
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏11,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏162,500,000 تومان
طبقه
2
املاک آگاه

اگاه ترین نسبت به نیازهای شما

درود به شما عزیزان واحدی که توی اگهی میبینی یه واحد 72 متری یک خواب تک واحدی با انباری که تو وهله اول سالن اون اندازه یه خونه نود متری سالن داره - قابلیت این که بخواین دو خوابش هم کنین داره به خاطر این که مقداری بازسازی داره و فروشنده قصدش جدیه قیمتش واقعا مناسبه تو محدوده خیابون 37 نارمک با قدر السهم خوب

72 متر
تک واحدی
طبقه دوم
انباری
سرویس ها جدا
تک خواب با کمد دیواری

فروشنده واقعی
برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیربد
متخصص امور ملکی منطقه مهدی قوجالی