تائید
فروش مسکونیآپارتمان72متر/دو خوابه/ فول / جنت آباد جنوبی/

72متر/دو خوابه/ فول / جنت آباد جنوبی/

2 سال پیش در تهران

متراژ
72
ساخت
1393
قیمت کل
770٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
10٬694٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
سلام و درود

⚜️⚜️⚜️املاک بزرگ مقصودی ⚜️⚜️⚜️⚜️

✅️72 متر

مشاور ملکی شما ::::: جهانی