تائید
فروش مسکونیآپارتمان72متر دوکله نور پاگرد های مناسب تاپ لوکیشن

72متر دوکله نور پاگرد های مناسب تاپ لوکیشن

2 سال پیش در تهران

متراژ
72
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
88٬888٬000 تومان
طبقه
1
⚠️ شیک ترین واحد ریز متراژ در منطقه⚠️
☑️ در بهترین لوکیشن منطقه ، باغ فیض
☑️ سالنی سرتاسر پرده خور با پنجره های قدی
☑️ ویو عالی بدون مزاحمت ساختمان های مجاور
☑️ واحد جنوبی نورگیر مستقیم
☑️ پلان بی نقص ، بدون یکسانت پرتی ،
☑️ کابینت های گلاس ، هود تاچ و گاز رومیزی
☑️ پارکینگ ، آسانسور ، بالکن و انباری
☑️ دسترسی عالی به مترو و مراکز رفاهی
❗️برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
❗️مشاور شما خانم رحمانی

☑️قیمت کل: 6400