تائید
فروش مسکونیآپارتمان72متر فول امکانات سالن پرده خور بدون مشابه

72متر فول امکانات سالن پرده خور بدون مشابه

2 سال پیش در تهران

متراژ
72
ساخت
1392
قیمت کل
7٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
97٬222٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
اگهی کاملا واقعی میباشد
فایل شخصی لطفا همکار تماس نگیرد
72متر
2خواب
طبقه3
5طبقه 2واحدی
نما ترکیبی تراورتن
سالن پرده خور
خوش نقشه بدون یکسانت پرتی

فول امکانات
پارکینگ انباری اسانسور

دسترسی به اتوبانهای ستاری ،کاشانی،همت،حکیم، باکری و.....
دسترسی به مراکز خرید کوروش مال ،سمرقند و..

مالک فروشنده واقعی
بازدید ازاد با هماهنگی قبلی
قابلیت دریافت وام مسکن تا900
مبلغ***جهت رهن کسر شده
مشاور ملکی شما :اقای فرشید
دپارتمان بزرگ ققنوس با قویترین فایلینگ در کل منطقه 5