تائید
فروش مسکونیآپارتمان72متری دوخواب خام/فاز5/فروش

72متری دوخواب خام/فاز5/فروش

1 سال پیش در پرند

متراژ
72
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬583٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
باسلام

❗واحد مشابه موجوده از 950 الی 1350

❎میدونم خسته شدی از گشتن واحدی که میخوای من دارمش.....

✔️فقط تماس بگیر. فاصلت با خرید واحدت یک تماس☎️ .....
________________________________________________

واحد 72 متر مفید دو خواب خام
⏏️همکف از 2 هر طبقه 2 واحد دارای مدیریت تاپ
دسترسی آسان به ایستگاه تاکسی . فروشگاه. فضای سبز . خدمات
درمانی و .....

❗❗ ««: پیاده یک دقیقه :»»

--------------------------------------------------------------------------------
⚜️واحد خواستی بخری یک روزه ← تماس بگیر

⚜️مشاوره رایگان 24 ساعته

«مشاور تخصصی
«عادل