تائید
فروش مسکونیآپارتمان72متری نوساز/مجتمع خوش نقشه/کاملآ فول در قلب فاز 1

72متری نوساز/مجتمع خوش نقشه/کاملآ فول در قلب فاز 1

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
72
ساخت
1399
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬166٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
✨به نام حق✨

✨پارسا مشاور قابل اعتماد شما در منطقه✨

✨آپارتمان فوق العاده با طراحی حرفه ای✨

✨ملک دیدنی و آماده برای اسکان فوری✨

✨فرصت استثنایی - خانه ای مدرن با موقعیت عالی✨

✨منزل رویایی با چشم انداز خیره کننده✨

✅متراژ 72 متر
✅نما تراورتن
✅سندتک برگ
✅آسانسور
✅پارکینگ سندی
✅2 خواب تخت خور
✅انباری
✅بالکن
✅کولر گازی
✅پکیج و رادیاتور

✅فول دیزاین ✨
⬅️دسترسی عالی به مراکز اصلی خرید ،تفریح و درمان

✨اندیشه فاز1✨

✨بزرگترین و مجهزترین املاک اندیشه فاز یک املاک بین الملل، با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب درخدمت شما هستیم✨

‼️ بازدیدهمه روزه حتی روزهای تعطیلی ‼️
     ‼️ پایان جستجوی ملکی شما ‼️
     ‼️پاسخگویی از 8صبح تا12شب‼️