تائید
فروش مسکونیآپارتمان73 متر افسریه شمالی

73 متر افسریه شمالی

1 سال پیش در تهران

متراژ
73
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬070٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬753٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
به نام داور بر حق

طبقه اول
تکواحدی جنوبی
2 خوابه استاندارد
سالن چهارگوش
آشپزخانه بزرگ و کاربردی
گاز ، هود و سینک نو
کف پارکت
4 متر بالکن مسقف
انباری سندی
سند تک برگ
آماده ی تحویل
واقع در افسریه شمالی
کوچه بدون ضعف ، دنج و خلوت

ایمان یحیایی

مسکن رُهام
15 متری 3 ، نبش 6