تائید
فروش مسکونیآپارتمان73 متر / دوخواب / سرمایه گذاری / بوستان جیحون

73 متر / دوخواب / سرمایه گذاری / بوستان جیحون

2 سال پیش در تهران

متراژ
73
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬835٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
♦️مجموعه بزرگ املاک درویش♦️

♦️کارشناس و مشاور شما : فکری♦️

‼️ قبل از اینکه سیل بیاد ،سوار موج تورم شو‼️

قابل توجه مشتریان محترم :
‼️کلیه استعلامات قانونی مربوط به اسناد و مدارک قبل از جلسه توسط تیم حقوقی اخذ میگردد‼️

⭐73 متر / دو خواب / هردوخواب تخت خور و مستر
⭐4طبقه /تک واحدی/طبقه اول
⭐ سالن مربع و پرده خور
⭐کاملا قابل چیدمان

✅مناسب سرمایه گذاری
✅انباری کاذب/بالکن
✅مشاعات تمیز و مرتب

⭐سال ساخت 1385
⭐قیمت کل 3,200,000

⭐لوکیشن : جیحون بوستان

♦️قابلیت اخذ وام کامل در کمترین زمان ممکن به عهده کارگزار املاک می باشد.
♦️قابلیت رهن کامل تا 450 به عهده کارگزار املاک

✅جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر فقط تماس بگیرید.