تائید
فروش مسکونیآپارتمان73 متر/رحمانیه/شرایط وام دارد/سند تک برگ

73 متر/رحمانیه/شرایط وام دارد/سند تک برگ

1 سال پیش در مشهد

متراژ
73
ساخت
1392
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬767٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
««مشــاوریــن املـاک پــارس‍ـامان»»

فروش آپارتمان 73 متری

⭐ مشاور شما جلالی ⭐
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
««ثبت قراداد رسمی با هولوگرام»»
««مشــاوریــن املـاک پــارس‍ـامان»»
عضو  اتحادیه
آدرس دفتر : اول سجادیه 23