ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
73 متر/غرق نور//اشرفی اصفهانی
73 متر/غرق نور//اشرفی اصفهانی
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
73
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬220٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
98٬904٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
* 73 متر 2 خواب
* واقع در تاپ لوکیشن منطقه
* دسترسی بی نظیر به شاهراه های اصلی و مراکز خرید
960 وام داره
960 رهن میره
فقط با 5/300 نقد مالک این واحد بی نظیر شوید.
برای اطلاعات بیشتر و بازدید و معرفی فایلهای زیر قیمت در منطقه 5 از ساعت 7 الی 24 تماس بگیرید.
مشاور شما آرش
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت