تائید
فروش مسکونیآپارتمان73 متر فول /شهر جدید بلوار امام رضا

73 متر فول /شهر جدید بلوار امام رضا

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
73
ساخت
1399
قیمت کل
1٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬671٬000 تومان
طبقه
2
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
املاک آوین

وقت بخیر

73متر
طبقه 2
2خواب
مدارک کامل و استعلام شده

لوکیشن ایده آل  برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت و بلند مدت
منطقه درحال احداث و رشد صددرصدی اقتصادی
دسترسی مناسب به مراکز رفاهی و تجاری و درمانی و آموزشی

جهت اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید

فایل های مختلف با بودجه شما موجود میباشد
بازدید همه روزه حتی روزهای تعطیل
مشاور شما خانم اسدی

                املاک آوین