تائید
فروش مسکونیآپارتمان73 متر مروارید شهرک ((وامدار)) شهریار وایین

73 متر مروارید شهرک ((وامدار)) شهریار وایین

2 سال پیش در شهریار

متراژ
73
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬409٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️دپارتمان بزرگ 7000⚜️

❤️((آژانس ممتاز)) شهرک وایین با 2 شعبه فعال

❤️منطقه در دستان ماست

❤️این واحد نمونه ای از 500 فایل مسکونی ماست

_________________________________________________
⁉️میدونستی⁉️
وایین با بیشترین آمار خرید و فروش در کشور بورس سرمایه گذاری در غرب تهرانه

وایین با فاصله 20 دقیقه ای تا میدان آزادی

کمتر از دوماه میتونی چند برابر بیشتر از سود بانکی درآمد کسب کنی

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
استفاده از وام و رهن تا یک میلیارد برای تامین بودجه
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

73 متری

❌قبل از گرانی خرید کنید تعلل نکنید❌

⚜️حاجی پور هستم مشاور ارشد حقوقی ، کارشناس ملک و مهندس عمران⚜️