تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه73 متر مغازه تجاری در احمدآباد مستوفی

73 متر مغازه تجاری در احمدآباد مستوفی

1 سال پیش در تهران

متراژ
73
ساخت
1396
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
6٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬000٬000 تومان
* ملک واقع در احمدآباد مستوفی *
73 متر ، سند تک برگ
کلیه انشعابات دارای کنتور اختصاصی
قابل تهاتر