تائید
فروش مسکونیآپارتمان73 متری / آفتاب گیر/فردوس غرب

73 متری / آفتاب گیر/فردوس غرب

1 سال پیش در تهران

متراژ
73
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬684٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
لطفا این آگهی را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید

#بلوار فردوس

⚜️73متری دو خوابه⚜️

اینجا آینده ای روشن برایتان رقم میزنیم
تماس از 7صبح تا 1بامداد