تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا730 متر ویلا با 140بنا شهرکی شادمهن ،ارجمند

730 متر ویلا با 140بنا شهرکی شادمهن ،ارجمند

2 سال پیش در فیروزکوه

متراژ
130
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
13٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬808٬000 تومان
متراژ زمین
730
بالکن
ندارد
730متر زمین ویلا 140 متر بنا نوساز شهرکی در بهترین لوکیشن بخش ارجمند کنار رودخانه
ویو چشم نواز ابدی ،خوش منظره
موقعیت شهرکی، تهرانی نشین
دسترسی آسفالته
آب برق گاز
فاصله تا تهران 140 کیلومتر

با افتخار مشاور شما هستم
سهرابی
1)املاک البرز ارجمند ،بلوار ولیعصر ارجمند ، بعداز بخشداری ،نبش فجر هفتم
2)املاک سهرابی سله بن ، ابتدای روستای جدید سله بن
خاک طلاست
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور ابراهیم سهرابی

آژانس املاک سهرابی سله بن

خاک طلاست ،ما کیمیاگریم (اعتماد شما سرمایه ماست)