تائید
فروش مسکونیآپارتمان73متر/2خواب/فول امکانات/سرمایه گذاری

73متر/2خواب/فول امکانات/سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
73
ساخت
1388
قیمت کل
3٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬684٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
به نام روزی دهنده بی منت

✅با بودجه پایین واحدی متراژ دار خریداری کنید

متری 50 !!

+73متر

+2خواب

+طبقه چهارم

فول امکانات:
✅پارکینگ سندی غیرمزاحم
✅آسانسور
✅انباری
✅بالکن

15ساله
نما سنگ ترکیبی
سند تکبرگ
مالک فروشنده 100درصد

قیمت کل با پارکینگ 3/900

قابلیت رهن تا 500م تومان

پرداختی شما : 3/400