تائید
فروش مسکونیآپارتمان73متر فول کلید نخورده شمالی های فردوس شرق

73متر فول کلید نخورده شمالی های فردوس شرق

1 سال پیش در تهران

متراژ
73
ساخت
1400
قیمت کل
9٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
132٬876٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان زیر قیمت مناسب برای سرمایه گذاری
فایل شخصی املاک های محترم تماس نگیرید

73متر
2خواب
طبقه4
فول امکانات
پارکینگ انباری آسانسور

20واحدی
3ساله
نما تراورتن ترکیبی
سالن مربع قابل هرنوع چیدمان

بازدید آزاد
مالک فروشنده واقعی
قابلیت رهن تا یک میلیارد تومن
قابلیت دریافت وام بانکی تا یک میلیاردو دویست تومن

دسترسی به اتوبانهای آیت الله کاشانی،ستاری اشرفی
دسترسی به تمامی مراکز رفاهی،خرید،تفریحی
دسترسی به مترو تاکسی
فایل شخصی بازدید باهماهنگی

مشاورشما:میثم پیرگزی
املاک بزرگ ماد(پونک)