تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا73متر2خواب/شیک وتمیز/نورگیر/خوش نقشه/عمارت

73متر2خواب/شیک وتمیز/نورگیر/خوش نقشه/عمارت

1 سال پیش در قدس

متراژ
73
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬972٬000 تومان
متراژ زمین
73

مشخصات کلی و امکانات✅

✅73 متر
✅2 خواب
✅سالن مربع / فاقد قناصی و پرتی
✅ بازسازی شده کامل
✅کابینت بندی MDF ضد خش سرتاسری تکمیل
✅دارای حیاط
✅سالن پرده خور / نورگیر در تمام روز
✅کف سرامیک
✅کاغذ دیواری قابل شستشو
✅بحر 5 متر
✅گذر 10 متری
✅دسترسی قوی به تمامی اماکن رفاهی و معابر اصلی شهر

♦️درحال حاضر ملک مذکور به مبلغ 280 در رهن مستاجر می باشد که از مبلغ کل کسر می گردد♦️

⬆️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⬆️

لوکیشن : بلوار عمارت / زنده دل

☎️مشاور در امور ملکی و کارشناس حقوقی:آقای محمدی
_________________________________________
⚡مشاوره دادن به شما عزیزان افتخار ماست⚡
⭐مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان⭐
✅زبده ترین مشاوران منطقه در خدمت همشهریان عزیز✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان پلاس

????دپارتمان تخصصی املاک پلاس پلی بین شما و خانه رویائیتان➕