تائید
فروش مسکونیآپارتمان73متریکخواب/پارکینگ دارمتری58/معین مال

73متریکخواب/پارکینگ دارمتری58/معین مال

1 سال پیش در تهران

متراژ
73
ساخت
1372
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬534٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق

73متر یک خواب

تکواحدی همکف 5تاپله

پارکینگ سندی غیر مزاحم 200میلیون جدامحاسبه میگردد
انباری
بالکن کاربردی

نقشه مهندسی شاهکار بدونه سرسوزن پرتی

نورگیرعالی سالن پرده خور غرق نور

کوچه گذر 12متری

30سال ساخت نماسنگ
تخلیه آماده سکونت قابلیت تا700

سندمدارک کامل مالک فروشند واقعی

مشاور فعال منطقه 9 10
حامدداودی