تائید
فروش مسکونیآپارتمان74متر 2 خوابه جهانتاب (قیطریه جنوبی)

74متر 2 خوابه جهانتاب (قیطریه جنوبی)

2 سال پیش در تهران

متراژ
74
ساخت
1386
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
162٬162٬000 تومان
طبقه
4

*دنج و آرام

جهت بازدید و دریافت اطلاعات دقیق تر با من تماس بگیرید