تائید
فروش مسکونیآپارتمان74متر 2خواب تک واحدی سرمایه گذاری سجاد شمالی

74متر 2خواب تک واحدی سرمایه گذاری سجاد شمالی

1 سال پیش در تهران

متراژ
74
ساخت
1399
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬513٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
زیر قیمت منطقه خرید کنید

3سال ساخت سند آماده

74متر 2خواب تخت خور
5طبقه تک واحدی طبقه چهارم

مشاور جهانبخش