تائید
فروش مسکونیآپارتمان74متر 2خواب سالن پرده خور بلوار فردوس

74متر 2خواب سالن پرده خور بلوار فردوس

1 سال پیش در تهران

متراژ
74
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬470٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
87٬432٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
موتورخانه
✅️74متر

✅️2خواب

✅️سالن سرتاسر پرده خور

✅️آشپزخانه تو دلی و پرکابیت

✅️کم واحد

✅️امکانات پارکینگ ، انباری ، تراس

✅️مالک فروشنده و منعطف

دارای فایل های شخصی متعدد از جمله :

83متر خیابان پروانه 6/200/000/000
74متر خیابان پروانه 6/400/000/000
68متر سازمان جنوب 6/800/000/000
53متر فردوس شرق 6/100/000/000
53متر خیابان بهار 6/500/000/000
و.....

قدیمی