تائید
فروش مسکونیآپارتمان74متر 2خواب/فول امکانات/چسب مترو/دربریانک

74متر 2خواب/فول امکانات/چسب مترو/دربریانک

2 سال پیش در تهران

متراژ
74
ساخت
1395
قیمت کل
4٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬108٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
♻️♻️✅️با ماخانه ایده آل خود را پیدا کنید✅️♻️♻️

✅️بینظیر در قیمت
✅️ بینظیر در نقشه
✅️ بینظیر در امکانات و مشاعات
✅️ بینظیر در لوکیشن

______________مشخصات واحد ________________

74متر 2خواب ( طبقه2 )

✅️✅️✅️✅️ فول امکانات ✅️✅️✅️✅️
( پارکینگ سندی غیرمزاحم✔️ آسانسور✔️ انباری ✔️)

✔️واحد بسیار خوش نقشه وسالن پرده خور
✔️آشپزخانه درخور خانمهای خاص پسند
✔️اتاقهای بزرگ وقابل چیدمان
✔️ساختمان بسیار آرام
✔️مشاعات بسیار تمیز
✔️در حد کلید نخورده

✳️در بهترین لوکیشن بریانک کمتر از 5 دقیقه تا مترو
✳️دسترسی زیر 5 دقیقه به مرا کز خرید
✳️دسترسی به بزرگراه های کلیدی

قیمت+200پارکینگ

⚜️______^مشاور شما: خداداد ^________⚜️

جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید