تائید
فروش مسکونیآپارتمان74متر/دوخواب بازسازی شده/سند عرصه و اعیان

74متر/دوخواب بازسازی شده/سند عرصه و اعیان

1 سال پیش در قم

متراژ
74
ساخت
1388
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬351٬000 تومان
طبقه
2
باسلام و احترام

دوخواب شیک وتمیز،هر طبقه 2واحدی،بدون دیوار مشترک

سند تک برگ عرصه و اعیان

مجتمع خوب وتمیز

400ملیون تومان وام اوراق دارد که از مبلغ کل کم می شود اقساط 8/900

کابینت های گلاس درجه یک ،3لوستر مدرن،لاینر نوری،رنگ اکریلیک نیمه براق ضد حساسیت قابل شستشو

گاز صفحه ای هود لمسی ،2کمد دیواری ،کولر گازی

واحد تخلیه می باشد جابجایی آسان

درصورت کمبود نقدینگی 300تا 350به راحتی رهن میرود

«مناسب خاص پسندا»

خانم نجفی کارشناس تخصصی خرید و فروش در پردیسان املاک مهربان