تائید
فروش مسکونیآپارتمان74متر/ فرهنگیان/ طبقه ی دوم

74متر/ فرهنگیان/ طبقه ی دوم

2 سال پیش در دورود

متراژ
74
ساخت
1395
قیمت کل
950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬837٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
درود و عشق و لبخند به روی ماهتون همراهان گرانمهرم با معرفی یک فایل نقلی ویژه خونه اولی ها در خدمت شما هستیم با امتنان.
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
مشخصات ملک:
✅️دارای دو خواب 9 و 12 متری
✅️پذیرایی نورگیر
✅️آشپزخانه کدبانو پسند
✅️محیطی امن و همسایگانی معتبر
✅️واحد پارکینگ دار
✅️معاوضه با ملک ویلایی
✅️قابلیت رهن تا 120 رهن کامل
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
♻️برای اطلاع از جزئیات این فایل و فایل های مشابه لطفا تماس بگیرید یا ب
مراجعه فرمایید.
با احترام چت پاسخگو نیستم.

❇️از اولین تماس تا آخرین امضا در کنارتان هستیم با افتخار

مشاور دپارتمان تخصصی املاک جاکار :
سرکار خانم بارانی

آدرس املاک:
بر بلوار امام علی پایین تر از کانون امام علی جنب فروشگاه گرند