تائید
فروش مسکونیآپارتمان74متر/فول امکانات/باغ خزانه

74متر/فول امکانات/باغ خزانه

1 سال پیش در تهران

متراژ
74
ساخت
1383
قیمت کل
3٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬540٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
⭐️ *هلدینگ بزرگ سام*⭐️

♦️ *با 2 شعبه و حدود 300 مشاور پیگیر خرید شما عزیزان هستیم*♦️

کد : 007

✅ 74متر
✅ 2خواب بزرگ
✅ 5طبقه 5 واحدی
✅ طبقه 2

سن بنا : 20سال ساخت

آدرس : خیابان قزوین ، خیابان ابراهیمی

قیمت: 3,000,000,000
قیمت با پارکینگ میباشد

کارشناسان فروش:
شکری