تائید
فروش مسکونیآپارتمان74متر2خواب کارشناسی شده بلوارفردوس غرب

74متر2خواب کارشناسی شده بلوارفردوس غرب

1 سال پیش در تهران

متراژ
74
ساخت
1390
قیمت کل
7٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
96٬621٬000 تومان
طبقه
3
بالکن
دارد
سند
تک برگ
تعداد کل طبقات
5
⚡  لطفا با دقت بخوانید  ⚡
                   ⚡ بی رقیب در نقشه و قیمت ⚡

✅✅✅ زیر قیمت منطقه ✅✅✅

      ⚜️ بلوار فردوس غرب  ⚜️

◽74متر ◽2خواب

◽در محیطی آرام و امن وبدون ضعف
◽دسترسی عالی و بینظیر به اتوبانهای اطراف و مراکز خرید

〽️ با احترام ، برای اطلاعات بیشتر و قرار بازدید از آپارتمان لطفا تماس بگیرید ؛

 ✨ مشاور و کارشناس فروش : سهیل ملکیان ☎️ ✨

⚜ مجموعه املاک بزرگ بارمان ⚜
.....................................................................