تائید
فروش مسکونیآپارتمان75 متر 2 خوابه فول امکانات

75 متر 2 خوابه فول امکانات

2 سال پیش در تهران

متراژ
75
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
102٬000٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
لوکیشن : 22 بهمن ، امیرابراهیم
# تصاویر فوق متعلق به واحد میباشد.

متراژ : 75 متر
تعداد خواب : 2
طبقه : همکف
تعداد طبقات : 4
تعداد واحد در هر هر طبقه : 3
امکانات : پارکینگ . انباری . بالکن
وضعیت سند : تک برگ
سن ساختمان : 20 سال ساخت
نمای ساختمان : آجر
وضعیت ملک : مستاجر
نورگیر : رو به جنوب
قابلیت رهن کامل : 850 میلیون
قیمت کل : 7 میلیارد و 650 میلیون
بازدید : با هماهنگی

کارشناس تخصصی فروش منطقه : محمدرضا رئیسی