تائید
فروش مسکونیآپارتمان75 متر خوش نور و نقشه ، سنددار 

75 متر خوش نور و نقشه ، سنددار 

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
75
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬210٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬133٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️مشتری فرشته ای است که روزی ما را بهمراه دارد ◔⁠‿⁠ゝ⁠⁩

✴️ از ریز تا درشت فایل مسکونی داریم ، هزار و دویست فایل آماده برای بازدید در هر لحظه

✴️ نهایت زمان خرید = بازدید 4 فایل اکازیون منطقه

✅ مشخصات مغازه :

⚜️ 75 متر 2 خوابه
⚜️ تخلیه
⚜️ بلوار ریاست جمهوری
⚜️ سند تک برگ
⚜️ پارکینگ + انباری

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
شرایط خرید ملک در محدوده اندیشه

نقدینگی ➕ وام اوراق بانکی ➕ رهن کامل ملک

«کلیه امور وام شما و رهن واحدتون هم برعهده خودمونه»

⭕ شرایط پرداخت : طبق عرف

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✅ واحد ریز هیچوقت رکود ندارد

✅ با نقدینگی حدود یک میلیارد هم امکان سرمایه گذاری وجود دارد

(همین حالا تماس بگیرید ☎️)

شایان هستم ، مشاور دلسوز شما

با بیش از 9 سال سابقه خرید و فروش در اندیشه

املاک تهرانک