ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
75 متر/ لوکیشن وهابی/خوش نور و نقشه/تخلیه
75 متر/ لوکیشن وهابی/خوش نور و نقشه/تخلیه
2 سال پیش در اهواز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1385
قیمت کل
2٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬333٬000 تومان
آبگرم کن
◀️فرصت ها تکرار نمیشوند، یک انتخاب هوشمندانه برای افزایش سرمایه و ارزش افزوده
▫️◼️▫️◾️▫️◼️▫️◼️▫️◼️▫️◼️▫️◼️▫️◼️
0️⃣1️⃣سالن وسیع و کاملا آفتاب گیر
0️⃣2️⃣پلان مربع و مهندسی ساز
0️⃣3️⃣پنجره قدی کف تا سقف
0️⃣4️⃣ویو ابدی از سالن با قابی روح نواز و پایدار
0️⃣5️⃣زمین 500 متر جای پارک فراوان
0️⃣6️⃣واحد شناور در نور آفتاب
0️⃣7️⃣واحد تخلیه آماده سکونت
0️⃣8️⃣رنگ آمیزی 3 لایه
جهت بازدید گلچینی از فایل ها با توجه به بودجه در نظر گرفته خود تماس بگیرید
تا شیرینی عید را با یک خرید شیرین تکمیل کنید
__________________________________________
⬅️مشاور امور ملکی: شادمهر کریمی
⬅️سرپرست فروش و مدیر قراردادها: مهندس رضا محمدی
⚖️عقد قرارداد با حضور مدیران حقوق دان و مسلط بر قرارداد با وکلای مستقر در دفتر
آدرس دفتر: کیان آباد/ بین خیابان های 2 و 3/ دفتر املاک باما.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.