ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
75 متر ، م بهشتی
75 متر ، م بهشتی
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1394
قیمت کل
6٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
92٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
به نام خدا
مسکن ماهان
………………………………………………………
75 متر ، دوخواب
نورگیر مستقیم جنوبی
خوش نقشه ، بدون پرتی
مشاعات تمیز و مناسب
واحد بدون پارکینگ سندی
واحد نیاز به بازسازی دارد
مناسب برای سرمایه گذاری
قابلیت رهن تا 800 میلیون
فروشنده منعطف و واقعی
کلید نزد املاک ، بازدید با هماهنگی
………………………………………………………
مشاور و راهنما شما :
کامیاب
مسکن ماهان :
هروی ، ریحانی شمالی پلاک 28
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
کامیاب
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت