تائید
فروش مسکونیآپارتمان75 متر/پارکینگ/فول بازسازی/رو به نما/تاپ لوکیشن

75 متر/پارکینگ/فول بازسازی/رو به نما/تاپ لوکیشن

1 سال پیش در کرج

متراژ
75
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
با سلام و درود؛

⭕ سند تک برگ ⭕

⭕ واحد کاملا نوسازی شده و آماده سکونت ⭕

✔️ تاپ لوکیشن، ✔️ پارکینگ سندی، ✔️ انباری سندی،
✔️ واحد فول بازسازی شده، ✔️ طبقه اول، ✔️ خوش نقشه، ✔️ غرق در نور،✔️ 20 متر پاسیو اختصاصی، ✔️ کف سرامیک، ✔️ سقف کناف و نورپردازی ✔️ پنجره upvc،
✔️ کابینت هایگلاس، ✔️ هود و گاز رومیزی، ✔️ شیرآلات نو،

⭕ مناسب سرمایه گذاری و سکونت ⭕

⭕ جهت پیدا کردن فایل مورد نظرتون با هر سلیقه و بودجه ای تماس بگیرید ⭕
__________________________________________________________
کارشناس و مشاور شما مرآتی

⚜️⚜️⚜️ املاک فیروزی ⚜️⚜️⚜️