تائید
فروش مسکونیآپارتمان75 متری دوخوابه/ روبه نما / نور

75 متری دوخوابه/ روبه نما / نور

1 سال پیش در کرج

متراژ
75
ساخت
1387
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
3
---------------------✨ به نام خدا ✨-----------------------
بعد مطالعه کامل مشخصات درصورت نیاز به توضیحات بیشتر و معرفی موارد مشابه حتماً تماس بگیرید
✅مورد عالی وخوش فروش جهت سرمایه گزاری
⭐ 75 متر بسیار خوش نقشه وبدون پرتی
⭐ روبه نما بانور عالی درسالن پرده خور
⭐ هر دواتاق دارای نور بسیار عالی باپنجره
⭐مشاعات بسیار تمیز و شیک
⭐ انباری بزرگ در بهترین جای پارکینگ
⭐ دارای جای پارک عالی در کوچه با امنیت بالا
⭐ کلا 4طبقه8 واحد باهمسایگان محترم و منطقه ارام
⭐️ بهترین لوکیشن با بهترین دسترسی به تمام مراکز
⭐ تخلیه فوری/بازدید فوری/فروشنده واقعی
✴️ تخفیف پای جلسه ✴️
✅ سند تک برگ ✅
♦️ دارای 800 میلیون وام زوجین ♦️
♦️ دارای 150 میلیون وام تعمیرات ♦️
♦️ رهن واحد تا مبلغ 400 میلیون به عهده املاک♦️
⭕ با مبلغ 1 میلیارد صاحب واحد شوید ⭕

✨ کارشناس امور ملکی و امین شما ( باقری )
✨ کارشناسی و مشاوره تخصصی
✨ فایلینگ قوی در منطقه
------------------------------
✨ هلدینگ بزرگ مسکن آران ✨
داراے مدارڪ استاندارد بین المللی
       ✅ ایزو 9001 (مدیرےتکیفیت)
       ✅ ایزو 10004 (رضایتمندیمشترے)