تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا750 متر زمین با بنا فروشی ابسرد

750 متر زمین با بنا فروشی ابسرد

1 سال پیش در دماوند

متراژ
75
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬000٬000 تومان
متراژ زمین
750
پکیج
750 متر باغ

2 عدد بنا یک سوییت 50 متری

یک سوییت 25 متری

با تشکر گروه مشاورین املاک حقانی