تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا750 متر ویلا دربست /خوارزم

750 متر ویلا دربست /خوارزم

2 سال پیش در تهران

متراژ
600
ساخت
قبل از 1370
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
220٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
293٬333٬000 تومان
متراژ زمین
750
ویلا دربست .
نگهبانی 24ساعته .
4طرف نورگیر.
بهترین لوکیشن شهرک غرب.
3 طبقه مسکونی قابل سکونت .
حدودا 600 متر زیربنا در 750 متر زمین .
(( قیمت معاملاتی این ملک فقط قیمت زمین محاسبه شده )).
سند تک برگ و پلاک 116 میباشد .
--------------------------------------------------------------------------------
چراغی