تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متر/ 1 خواب / کلید نخورده / فول امکانات

75متر/ 1 خواب / کلید نخورده / فول امکانات

2 سال پیش در تهران

متراژ
75
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
12٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
169٬333٬000 تومان
طبقه
5

✨️لابی/ و سرایداری مقیم

✨️فول امکانات/لابی شیک و مبله /موقعیت عالی پارکینگ

✨️یک خواب مستر و نورگیر جنوبی

فروش فوری/فروشنده ٪ واقعی

توکلی کارشناس امور ملکی فروش در منطقه هروی